מאמרים

כללי ה"עשה" וה"אל תעשה" של דייטינג עם מספר בחורות

כולנו היינו שם; החרדה של הצורך לדעת אם אתה יכול לצאת עם מספר אנשים, מבלי שזה יסתבך מדי או יפגע ברגשותיו של מישהו. אמנם אין כלל אצבע אחד שמתאים לכולם עבור תרחיש זה, אבל יש כמה דברים חשובים שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים אם היכרויות עם מספר אנשים הן הצעד הנכון עבורך. בהמשך, נדון בכללי עשה ואל תעשה של היכרויות עם מספר אנשים, כך שתוכל למצוא את האיזון המתאים לך ביותר.

עשה: הציב גבולות – הצבת גבולות ברורים לפני שאתה מתחיל לצאת עם מספר אנשים היא חיונית. החליטו עם כמה אנשים אתם מרגישים בנוח לצאת בו זמנית ואיזה סוג של מערכת יחסים אתם רוצים עם כל אחד מהם. לאחר שהצבתם את הגבולות הללו, חשוב שתיצמדו אליהם. עם זאת, היו מוכנים להתאים לפי הצורך.

עשה: שמור על כנות אמיתית היא אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל מערכת יחסים, והיא חשובה במיוחד כאשר יוצאים עם מספר אנשים. חשוב להיות ישירים כדי שכל הצדדים המעורבים יהיו מודעים למקום שבו הם עומדים. היו כנים לגבי כוונותיכם, רגשותיכם וכל מגבלה.

אל תעשה: הבטיחו הבטחות שלא תוכלו לקיים – כשאתם יוצאים עם מספר אנשים בו זמנית, חשוב להיות מציאותיים. אל תוביל אף אחד הלאה על ידי הבטחת הבטחות שאתה לא יכול לקיים. אם אינך בטוח מה צופן העתיד שלך, או אם אתה יודע שהזמינות שלך מוגבלת, חשוב לתקשר זאת לאלה שאתה רואה.

אל תעשה: לסבך את זה יתר על המידה – היכרויות עם מספר אנשים דורשות הרבה אנרגיה רגשית ופיזית, וזה יכול להיות קשה לעקוב אחר כל מערכת יחסים. לכן, נסו לשמור על פשטות ואל תמהרו להיכנס לשום דבר מהר מדי. חשוב לזכור כי היכרויות עם מספר אנשים לא חייבות להיות ג'אגלינג בין שתיים או שלוש מערכות יחסים בו זמנית.

לסיכום, היכרויות עם מספר אנשים יכולות להיות משחררות, אך אם לא נעשות בצורה אחראית עלולות בסופו של דבר לעלות ברגשותיו של מישהו. להיות כנים ולהציב גבולות לעצמך יכול לעזור להבטיח שאתה יוצא לדייט בצורה אתית ואחראית שתועיל גם לך וגם לאחרים. בסופו של דבר, ההחלטה לצאת עם מספר אנשים תלויה בך. סמכו על עצמכם ועל האינסטינקטים שלכם וכל השאר בסופו של דבר ייפול במקומו.

על מנת להימנע מכל מיני בעיות, אך גם לספק את הצורך הגברי לנשים רבות, מוטב לבלות עם נערות ליווי במרכז